Powołania na 5 kolejkę!

Milan I wyjątkowo rozegra swój mecz w poniedziałek. Naszym rywalem będzie BKS Naprzód Brwinów. Spotykamy się już na miejscu o godzinie 17.10 (ul. Turystyczna 4), sam mecz zaplanowany jest na godzinę 18.00.
Bardzo proszę żeby zawodnicy byli ubrani na zbiórce w dres klubowy.
Każdy z graczy musi mieć ze sobą: DOKUMENTY TOŻSAMOŚCI, stroje czerwony,niebieski, korki, ochraniacze, bidon z wodą.
Bardzo proszę o szybką wiadomość (do soboty do godziny 12.00), gdyby któregoś z powołanych chłopców miało nie być.

1. Deka Mateusz 2. Deka Maciej 3. Głowacki Piotr 4. Kamiński Antoni 5. Lipiński Jakub 6. Piszczałkowski Michał 7. Skalski Maksymilian 8. Wardziak Antoni 9. Zygowski Piotr 10. Boniecki Mateusz 11. Gostyński Tomasz (http://milan08.futbolowo.pl)

1. Charzyński Jan
2. Deka Maciej
3. Deka Mateusz
4. Głowacki Piotr
5. Kamiński Antoni
6. Lipiński Jakub
7. Piszczałkowski Michał
8. Skalski Maksymilian
9. Wardziak Antoni
10. Zygowski Piotr
11. Sierpiński Dominik

Milan II natomiast gra mecz w niedzielę (02.10). Podejmujemy u siebie zespół Legionu Pruszków. Spotykamy się na Milanie o godzinie 9.00, mecza zaplanowany jest na godzinę 10.00
Bardzo proszę żeby zawodnicy byli ubrani na zbiórce w dres klubowy.

1. Boniecki Mateusz
2. Gostyński Tomasz
3. Harchut Wojtek
4. Karlicki Kamil