Milan 2008 B - sparingowa niedziela
Z dużymi ambicjami podeszliśmy do tego spotkania. Po ostatnich niepowodzeniach fajnie byłoby w końcu przeżyć coś pozytywnego. Z przebiegu meczu wynikało, że tego dnia graliśmy z godnym siebie rywalem. Mimo deszczowej, zimnej i nie sympatycznej pogody na boisku w Brwinowie oglądaliśmy niesamowite emocje i huśtawkę nastrojów podobną jak w meczu Polska - Czarnogóra. Zaczęliśmy na śpiąco...Legia wręcz przeciwnie...ofensywnie...skąd po pierwszej kwarcie wysokie prowadzenie gospodarzy. W dalszej części meczu stopniowo budzimy się i podejmujemy rękawice...gramy coraz bardziej do przodu i szybko doprowadzamy do stanu remisowego. Mecz jest bardzo wyrównany, a akcja przenosi się co rusz z jednej połowy na drugą. Milan walczy niezwykle ambitnie i w miarę naszych możliwości dajemy z siebie wszystko. Bramki strzelają...Jaś Axentowicz (debiutanckie trafienia!)...Franio Siennicki oraz nasza "szpica" Maciuś "Turbo" Deka. Swoje trafienie dokłada także siejący spustoszenie na prawej stronie Mateusz Muś. Wynik do samego końca był sprawą otwartą jednak to młodzi piłkarze Milanu mogli odśpiewać tradycyjne: "Tak się bawi i zwycięża Milanówek!". Jak takie emocje są ciężkie do opisania najlepiej wiedzą wszyscy Ci, którzy tego dnia nam kibicowali. Dla całej drużyny należą się MEGA podziękowania za postawę tego dnia! Podziękowania kierujemy także do gospodarzy czyli Legia Soccer School za przyjęcie nas...dobry mecz...a także i przede wszystkim za FAIR PLAY i szacunek do rywala! Szczerze mówiąc niezwykle rzadko się spotyka tak SPORTOWĄ i pozbawioną "złej krwii" rywalizację! A w Brwinowie tak właśnie było...
Legia SS II Brwinów - Milan 2008 B 7:8
Bramki: 2 x Fracinszek Siennicki , 2 x Jan Axentowicz, 2 x Maciej Deka, Mateusz Muś, Samobójcza
Skład: Wojtek Harchut, Łucja Chłopik, Mateusz Zgórzak, Fraciszek Siennicki, Maciej Deka, Mateusz Muś, Jan Axentowicz, Łukasz Kwiecień, Bruno Niedziński