Spotkanie z Psychologiem Sportowym

Witam,

W dniu 18.03.2018 (Niedziela) o godzinie 12,00 w Sali Urzędu Miasta przy ul. Spacerowej 4

w Milanówku odbędzie się spotkanie połączone z wykładami z Panem Tomaszem Kurachem, psychologiem sportowym, na którym omawiane będą tematy odpowiedniej komunikacji na linii rodzic-trener-zawodnik, prawidłowego wsparcia w drodze do samorealizacji dziecka, rolę rodzica oraz odpowiednie zachowanie w czasie treningów oraz zawodów. Spotkanie organizowane jest dla rodziców wszystkich zawodników trenujących w Milanie Milanówek, oraz dla trenerów oraz członków Klubu. Proszę o potwierdzenie ewentualnego uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Pozdrawiam,

Daniel Piszczałkowski